11 september start de Rabobank Clubkas actie

 

De trainers van turn- en gymnastiekvereniging Sine-Cura zouden graag het klein materiaal willen uitbreiden met onder andere balansbogen, balansschalen en tactiele stapschijven voor de jeugdleden en gewichten voor de volwassen leden.

          

De genoemde balanceermaterialen zullen een waardevolle aanvulling zijn op de traditionele turntoestellen. Hierdoor kan de lesintensiteit van de kinderen verhoogd worden. De peuter, kleuter en turnster kan namelijk zelfstandig met deze materialen aan de slag.

        

Een groot deel van de gewichten, gebruikt door de aerobics groepen, zijn aan vervanging toe. Bij aanschaf van nieuwe hebben we de mogelijkheid om een breder aanbod in soort gewichtje te realiseren.

Doe mee zodat Sine-Cura haar klein materiaal kan uitbreiden. U heeft tot 24 september om te stemmen.

Hartelijk dank voor uw stem,

gymnastiek- en turnvereniging Sine-Cura