Mijn naam is Hedi Stolk en ik geef op maandagavond van 18.30 tot 19.30 Zumba les bij turn- en gymnastiekvereniging Sine-Cura uit Heeswijk-Dinther. Zumba is een fitness workout met danspassen op Latijns-Amerikaanse muziek. Het gaat niet om ingewikkelde danspasjes en iedereen kan er dus aan meedoen. De aanstekelijke salsa, merengue, flamenco en zelfs hip hop muziek zorgen ervoor dat het elke les weer een feest is. Met Zumba train je je hele lichaam, met name je core. Het gaat om het plezier, de rest volgt vanzelf.


Zin om een keer mee te doen? Kom langs voor twee gratis proeflesen.

De eerste les start op maandagavond 5 september van 18.30 - 19.30

Locatie: Sociaal cultureel centrum Servaes

Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden per e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.of tel. (0413) 22 97 50.

Voor het volledige programma van Sine-Cura, zie Verening, Lestijden.